• دیدار از خانواده شهید ناصر احمدپور

   دیدار از خانواده شهید ناصر احمدپور

   دیدار از خانواده شهید ناصر احمدپور

   دیدار جناب آقای چراغی از همسر شهید ناصر احمدپور روز 13 اسفند 96 به مناسبت روز شهید به همراه جناب آقای غیاثوند مسئول امر شهدای وزارت صنعت، معدن و تجارت

   آقای چراغی در این دیدار که به همراه مسئول شهدای وزارت صنعت، معدن و تجارت بعمل آمد ضمن تقدیر از رشادتهای شهید بزرگوار از صبر و استقامت همسر وی قدردانی نمودند .

   تاریخ شهادت : 1365/2/23

   محل شهادت : فکه

   نحوه شهادت : اصابت ترکش

   شهید ناصر احمد پور

   شهید بزرگوار ناصر احمد پور در سال 1337 در خرمشهر پا به دنیا گذاشت . چهار ساله بود که همراه با خانواده اش به تهران مهاجرت نمود و در شهر ری اقامت گزید. ایشان تحصیلات خود را تا پایان دوره راهنمایی تحصیلی ادامه داد. در سن بیست سالگی ازدواج نمود که حاصل آن پنج فرزند است . هم اینک ،فرزند اول ایشان در وزارت بازرگانی و فرزند دوم در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راه پدر را ادامه می دهند. سه فرزند دیگر به تحصیل مشغول می باشند.

   شهید معظم احمد پور ار دوران جوانی در مدرسه عشق ثبت نام کردو تالحظه شهادت یک بسیجی نمونه و دلاو.ر باقی ماند. در دوران انقلاب ، در تظاهرات و راهپیما ئیها عیه رژیم ستم شاهی فعالانه شرکت می نمود و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یک بسیجی مبارز و خیر از تلاش برای استقرار جمهوری اسلامی ایران دست بر نداشت . در این باره گفتنی است که بسیج مسجد باب الحوائج شهر ری را بنیان گذاشت ، به عنوان رئیس شورای اسلامی محل انتخاب گردید. و از اعضای قعال بسیج ناحیه مقاومت (مقداد) بود.

   شهید عالیمقام احمد پور عاشق جبهه بود . با شروع جنگ تحمیلی راهی جبهه های نبرد نور علیه ظلمت شد و هشت بار داوطلبانه به مناطق جنگی اعزام گردید. در دوران جنگ در مناطق فکه ، خرمشهر ،آبادان ،اهواز ،دزفول ، دهلاویه و ... حضور فعال داشت و مسئولیتهای مختلفی مانندفرمانده گروهان ، تخریب ، فرمانده گردان انصارالرسول لشگر 27 حضرت رسول (ص) و ... را بر عهده داشت . تا اینکه در سال 1365 در هنگام پاتک نیروهای عراقی در منطقه فکه ، به دلیل اصابت ترکش به ندای حق را لبیک گفت و به صف شهدای گرانقدر اسلام پیوست .

   شهید جاوید احمد پور انسانی متعهد به ارزشهای اسلامی بود. در خانه همسری دلسوز و پدری مهربان بود. در بیشتر اوقات آرامش معنوی خاصی در سیمای ایشان مشهود بود. همسر و فرزندانشان را به صبوری دعوت می کرد. ت پس از شهادت ایشان ،صبر و تحمل خود را از دست ندهند.

   شهید بزرگوار همگان را به تلاش برای پیشبرد و تعالی انقلاب تشویق می کرد وهمواره خالی نکردن سنگر مساجد، حفظ انقلاب و دستاورد های آن ،مقید بودن به ولایت فقیه ، مهربانی با همنوع و ... را به همه توصیه می نمود . در وصیت نامه خویش ، فرزندانش را به وحدت و همبستگی و ادامه راه خود دعوت نموده است.

   یادشان گرامی و راهشان پر رهرو باد

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

آدرس :

بلوار کشاورز، روبروی بیمارستان پارس، وزارت صنعت، معدن و تجارت پلاک 142

کد پستی :

1599691379

تلفن :

021-88960066

پست الکترونیک :

isar.mimt.gov@gmail.com

مجموع بازدیدها : 239,987
تعداد بازدید امروز : 68
تعداد بازدید دیروز : 169
تعداد بازدید هفته : 408
تعداد بازدید این ماه : 2,525
آخرین به روزرسانی : 08:58  1397/12/25